Doprava a platba

Dopravné

Česká pošta - obchodní balík na poštu Kč 83,-
Česká pošta - obchodní balík do ruky Kč 96,-
PPL spedice Kč 108,-
   
Poplatek za dobírku Kč 47,-

Dopravné se hradí do hodnoty zásilky 7000,- bez DPH, nad tuto částku je doprava zdarma.
Nad 3500,- bez DPH je dopravné poloviční.                 
Ceny za dopravu jsou uvedeny včetně DPH.

Zboží je v současné době distribuováno pouze na území České republiky.

Dodavatel

Veškeré zboží v tomto obchodě dodává firma Jiří Rynda - JCR, IČ 419915618, s odpočtem DPH, dále jen Prodávající.

Cena

Prodávající dodrží cenu uvedenou na objednávce. Nebude-li to možné, Prodávající bude kontaktovat Kupujícího (telefonicky nebo e-mailem) a nabídne mu aktuální cenu. Bude-li s ní Kupující souhlasit, zboží mu bude zasláno požadovaným způsobem, jinak bude objednávka zrušena. Toto opatření je z důvodu velké závislosti prodávaného zboží na aktuálním kurzu cizích měn.
 
Dodací lhůty:

Zboží, které je právě na skladě, odesíláme při objednání do 16.00 hodin standardně následující pracovní den po přijetí objednávky. V případě, že toto zboží bude v tento den vyprodané a nedostupné déle než 3 dny, bude Kupující obratem informován  o této skutečnosti telefonicky nebo mailem.

Oznámení o průběhu objednávky:

O stavu objednávky informuje systém, jak při jejím vystavení, tak o průběhu zpracování a také odeslání vždy mailem, kdy je v závěru uvedeno i číslo zásilky. V případně osobního odběru je Kupující vyzván k připravenosti převzetí i SMS zprávou. Na žádost uvedenou i v poznámce objednávky, zasíláme SMS i při zaslání zboží Českou poštou nebo PPL. Při dopravě PPL Home vyzve Kupujícího řidič spedice telefonicky předem.

Osobní odběr:

Místo pro osobní odběr je Benešovská 432/3, Děčín 405 02 a není skladovým prostorem. Kupující bude vyzván k odběru SMS zprávou většinou následující den pří objednání do 16.00 hod.

Skladová dostupnost:
Eshop jcr-dc.cz uvádí zboží, které je skladem, ne které je připraveno k osobnímu odběru. Také pro osobní odběr je nutno vystavit objednávku tak, aby se zboží rezervovalo a připravilo k odběru. Data jsou denně synchronizována, avšak může dojít k tomu, že zboží se může doprodat a opětovné naskladnění může být obratem, ale i otázkou několika dnů. Proto je nutné si ho zajistit objednávkou a vyčkat na výzvu k převzetí zboží.